Zula oyununda para birimi olarak Zula Altındır. Zula E-pin fiyatlarına buradan ulaşabilir, güvenli bir şekilde Zula Altın satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenilir Zula Altın, tüm ödeme yöntemleri ve kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. " www.PlaySultan.com.tr Zula oyununun yetkili satıcısıdır." devamı
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Galeri
  • Sistem Gereksinimleri
3.000 Zula Altını
Stok
Bonus
$0.94
5.850 Zula Altını
Stok
Bonus
$1.89
16.250 Zula Altını
Stok
Bonus
$5.03
34.000 Zula Altını
Stok
Bonus
$10.07
70.000 Zula Altını
Stok
Bonus
$20.13
150.000 Zula Altını
Stok
Bonus
$37.75

Zula Altın ZA Satın Al

Zula Altın ZA satın almak istiyorsanız bunu Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ZA miktarınızı seçip satın almak!

Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmaktadır. Bundan dolayı çok fazla güven problemi yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Zula

2016 yılının Haziran ayında piyasaya çıkan Zula, MMOFPS türündeki ilk yerli oyun unvanını taşımaktadır. Oynaması ücretsiz olan bu oyun MadByte Games tarafından geliştirilip Lokum Games tarafından dağıtılmıştır. Zula’yı ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Zula Nedir?

Zula, çeşitli modları olan MMOFPS türünde bir oyundur. Oyunda iki takım bulunmaktadır, bir takımın adı Gladyo iken diğer takımın adı ise Zula’dır. %100 yerli yapım olarak geçen Zula’da birçok harita, silah ve eklenti bulunmaktadır. Haritalar, Türkiye’nin çeşitli mekanlarından oluşmaktadır (Örneğin “Üsküdar Sokakları”). Ayrıca yerli ve milli olan silahlar (Örneğin”MPT-76”) da bulunmaktadır.

Zula Altın ZA Nedir?

Zula Altın ZA, oyun içerisinde yer alan markette alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir para birimidir. Bu para birimini ücretsiz olarak elde edemezsiniz, satın almanız gerekmektedir. Tezgamepin üzerinden Zula Altın ZA satın alımı yapabilirsiniz.

Zula Altın ZA Ne İşe Yarar?

Zula Altın ZA ile yeni silahlar, kasalar, desteler, materyal paketleri, ekstralar alabilirsiniz. Her kasanın içeriği farklıdır. Bu kasaların içeriğini satın almadan önce liste halinde görüntüleyebilir, satın alımı yaptıktan sonra bu listede yer alan itemlerden birisini rastgele olarak kazanabilirsiniz. Desteler rastgele olarak silahlarınıza çeşitli özelleştirmeler çıkarabilirsiniz (Örneğin “Desen”). Materyal paketleri ile silahlarınızı yükseltmek için gerekli olan materyalleri toplayabilir, bu sayede silahınız rakiplerin silahından daha güçlü olacaktır. Ekstralar ile de oyun içerisinde rakip üzerinde daha avantajlı olabilirsiniz. Örneğin tepme azaltıcı ile silahınız %5 daha az teper, bu da isabet oranınızı daha da arttırarak sizi rakiplerinizden güçlü kılar.

Zula Altın ZA Ücretleri

Zula için 6 farklı RP paketi bulunmaktadır. Bunlar; 3.000 ZA, 5.850 ZA, 16.250 ZA, 34.000 ZA, 70.000 ZA, 150.000 ZA’dır. Tezgamepin farkıyla bu paketleri ucuz ve güvenilir olarak satın alabilirsiniz. Fiyatlarımızı görüntülemek için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Zula oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Zula Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
Bellek: 2024 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Zula Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 3000
Bellek: 4048 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
Tezgamepin