Valorant’ın Yeni Haritası Breeze Hakkında Bilinenler

Valorant’ın Yeni Haritası Breeze Hakkında Bilinenler
Gece Pazarının yakın zamanda duyurulmasıyla birlikte, Valorant’ın altıncı haritası olacağı tahmin edilen "Breeze" hakkında spekülasyonlar ortaya çıktı. Yeni haritaya dair merak edilen her şey makalede yer almaktadır.
Gece Pazarının yakın zamanda duyurulmasıyla birlikte, Valorant’ın altıncı haritası olacağı tahmin edilen "Breeze" hakkında spekülasyonlar ortaya çıktı. Yeni haritaya dair merak edilen her şey makalede yer almaktadır.

Oyunun lansmanında bu yana geliştiriciler, periyodik olarak Valorant’a yeni karakterler ve birbirinden harika kozmetik ürünler gibi kaliteli içerikler eklemeye devam ediyor. Bununla birlikte oyunun eksik olduğu bir alan ise oyun içi harita sayısıdır. Bir sonraki perdede veya bölümde yeni bir haritanın gelmesi, bir süredir Valorant oyuncu topluluğu arasında merak konusu olmuştu. Valorant'ta yeni bir bölümün başlaması ve en son 2.06 yamasıyla birlikte, taktiksel nişancı oyununa Sihirpunk silah kaplamaları gibi birçok yeni unsur eklendi. Her perdede yeni ajanlar tanıtılırken, Riot tarafından vaat edildiği gibi, yeni bölümlerin başlangıcında yepyeni haritaların gelmesi oldukça mümkün. Konuyla alakalı veri madencilerinin ilk spekülasyonu, yeni haritanın "Foxtrot" adında olacağı yönündeydi ancak son zamanlarda yapılan bazı sızıntılar ve araştırmalar haritanın gerçek adının "Breeze" olduğunu öne sürüyor. Bu yüzden Valorant 2. Bölüm 2. Kısım'ın bitmesine az kala, 3. Kısım ile birlikte oyuna yepyeni bir harita dahil olabilir.

─────────────────────────────────────────

► Valorant 2.07 Yama Notları Sızıntıları

─────────────────────────────────────────

Tezgamepin

Valorant şu anda Haven, Bind, Ascent, Split ve Icebox olmak üzere toplamda beş haritaya sahip. Her biri üç bomba alanı veya ışınlanma gibi benzersiz bir öğeye sahip olan bu haritaların altıncı olduğu öne sürülen Breeze haritasında ise yaygın olarak gösterilen gemi figürü yeni haritanın gösteri bileşeni olabilir. İşte en son harita, başlangıç noktası ve konumu hakkında bilmeniz gereken her şey;

Yeni Harita Breeze Sızıntıları 

En son Karayip temalı Gece Pazarı'nın piyasaya sürülmesiyle, sadece yeni haritanın değil, Valorant'ın 16. Ajanının da aynı bölgeden geldiği tahmin ediliyor. Bilindiği üzere Gece Pazarı posterleri, Valorant’ın yaklaşan içerikleri hakkında ipuçları vermesiyle ünlüdür. İlk gece pazarı posteri Yoru’nun gelişinin habercisi olurken, ikinci poster bizlere Astra’yı tanıtmıştı. Görünüşe göre Gece Pazarı temaları Valorant’ın yaklaşmakta olan eylemlerinin bir habercisi. Tema ayrıca Karayip Denizi'nin hemen kuzeyindeki Bermuda Şeytan Üçgeni'ne işaret eden gizli bir koordinata sahiptir. Bu teoriyi, Valorant'ın yaratıcı Direktörü David Nottingham'ın Valorant Hub tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine attığı yorum üzerine güçlendirebiliriz.

Riot tarafından Breeze haritasına dair henüz ne resmi bir açıklama ne de bir çıkış tarihi belirtilmedi ancak son eklenen Icebox haritasının 1. Bölüm 3. Kısım güncellemesiyle piyasaya sürüldüğünü düşünürsek, Valorant 2. Bölüm 3. Kısım’ın başlangıcında yeni bir haritanın gelmesi pekte uzak bir ihtimal görünmüyor.

► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

Tezgamepin