Valorant 6.03 Yama Notları: Tam Gaz Oyun Modu

Valorant 6.03 Yama Notları: Tam Gaz Oyun Modu
Yeni Valorant yaması 6.03, Bölüm 6 Kısım 1'de Lotus'un piyasaya sürülmesinden bu yana çeşitli oyun güncellemeleri ve hata düzeltmeleri ile geldi.

Son yılların en popüler ve en rekabetçi FPS oyunlarından biri olan Valorant'ta silah kaplamaları büyük önem arz ediyor. Oyuncuların tarzlarını diğer oyunculara göstermelerine imkan veren silah kaplaması alternatifleri oyun içi mağazadan satın alınabiliyor. Öte yandan her oyuncuya özel tekliflerin sunulduğu bir de Valorant Gece Pazarı mevcut. Bu pazar ile ilgili bilmen gereken temel bilgileri aşağıda sıraladık.

Valorant Gece Pazarı nedir?

Valorant Gece Pazarı, her oyuncuya özel oluşturulan ve rastgele altı silah kaplamasından oluşan bir koleksiyondur. Gece Pazarı'nı Mağaza'dan ayıran en önemli özellik kaplamaların oyuncuya özel olmasıdır. Gece Pazarı'na girerek sana özel teklifleri görebilirsin.

Tezgamepin

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?
Genellikle başlangıç tarihi yaklaşana kadar net tarih verilmeyen Valorant Gece Pazarı için en yakın başlangıç tarihi 16 Şubat ve bitiş tarihi ise 28 Şubat olarak açıklandı.

Valorant Gece Pazarı takvimi
Valorant Gece Pazarı'nın bugüne kadar hangi tarihlerde açıldığını aşağıda görebilirsin. Tarih aralıklarına bakıldığında Valorant Gece Pazarı'nın genellikle 12 gün boyunca aktif olduğu görülüyor. Pazarı kaçırmakak için oyunu 10 günde bir ziyaret etmekte fayda var.
 Valorant VP kodlarını Riot Games resmi satıcısı Tezgamepin güvencesi ile satın almak için tıklayın!.

Tezgamepin