Tezgamepin
Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games'in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019'da Project A kod adıyla duyuruldu. devamı
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Galeri
  • Nasıl Yüklenir?
Riot Cash 17 TL
175 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$0.91
%20
$0.73
Riot Cash 70 TL
740 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$3.75
%20
$3.00
Riot Cash 130 TL
1450 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$6.97
%20
$5.58
Riot Cash 250 TL
2850 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$13.41
%20
$10.73
Riot Cash 450 TL
5250 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$24.14
%20
$19.31
Riot Cash 700 TL
8500 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$37.55
%20
$30.04

Valorant VP Al

Valorant VP satın al işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız bunu Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken VP miktarınızı seçip satın almak!

Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmaktadır. Bununla beraber çok fazla güven problemi de yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından alışveriş sonrasında ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Valorant

Valorant, League of Legends yapımcılığını üstlenen Riot Games tarafından 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. İlk çıktığı günden beri popülerliğini korumakla beraber gün geçtikçe daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmaktadır. Şu anda Valorant, FPS tarzında yer alan oyunların en çok oynananları arasındadır.

Valorant Nedir?

Valorant, 5vs5 oynanan bir taktiksel FPS oyunudur. Oyunda bir tarafın amacı bomba (spike) kurup patlatmaya çalışmak iken karşı tarafın amacı ise bu bombayı kurdurtmamaya, kurulsa dahi patlamadan imha etmeye çalışmaktır. Başarılı olan takım hanesine 1 puan kazandırır.  Bunun yanı sıra bir takım diğer takımda yer alan tüm oyuncuları öldürürse yine puan kazanmaktadır. Eğer herhangi bir bomba kurulumu olmazsa ve iki takımdan da yaşayan oyuncu kalırsa maç süresi bittiğinde bomba imha ekibi 1 puan kazanır. Oyunda toplam 25 tur bulunmaktadır, 13 sayı toplayan ilk takım oyunu kazanır.

Oyununun gerek haritaları gerekse müzikleri oyuncuların beğenisini kazanmıştır.

Valorant VP Nedir?

Valorant VP, oyun içerisindeki markette harcama yapabileceğiniz bir para birimidir. Ücretsiz olarak elde edemezsiniz. Bunun için VP satın alımı yapmanız gerekmektedir. VP’nin açılımı ise Valorant Points’dir. Tezgamepin farkıyla güvenli ve hızlı bir şekilde VP satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant VP Ne İşe Yarar?

Valorant VP ile yeni silahlar veya yeni karakterler alabilirsiniz. Ayrıca karakterleriniz için ve silahlarınız için çeşitli özelleştirmeler de satın alabilirsiniz. Bu sayede silahlarınız ve karakterleriniz rakip oyunculardan daha güzel gözükecektir.

Valorant VP Ücretleri

Valorant VP için sitemizde şu anda 6 adet VP paketi bulunmaktadır. Bunlar; 300VP, 600VP, 1250VP, 2500VP, 4400VP ve 8400 VP’dir. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Valorant hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}