Tezgamepin
Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games'in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019'da Project A kod adıyla duyuruldu. devamı
 • Ürünler
 • Oyun Hakkında
 • Yorumlar
 • Galeri
 • Nasıl Yüklenir?
 • Sistem Gereksinimleri
 • OYUN HAKKINDA-2
Riot Cash 17 TL - VP
175 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$0.90
%20
$0.72
Riot Cash 70 TL - VP
740 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$3.72
%20
$2.98
Riot Cash 130 TL - VP
1450 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$6.91
%20
$5.53
Riot Cash 250 TL - VP
2850 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$13.28
%20
$10.63
Riot Cash 450 TL - VP
5250 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$23.91
%20
$19.13
Riot Cash 700 TL - VP
8500 Valorant Points'e eşittir.
Stok
Bonus
$37.19
%20
$29.75

Valorant VP Al

Valorant VP satın al işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız bunu Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken VP miktarınızı seçip satın almak!

Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmaktadır. Bununla beraber çok fazla güven problemi de yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından alışveriş sonrasında ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Valorant

Valorant, League of Legends yapımcılığını üstlenen Riot Games tarafından 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. İlk çıktığı günden beri popülerliğini korumakla beraber gün geçtikçe daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmaktadır. Şu anda Valorant, FPS tarzında yer alan oyunların en çok oynananları arasındadır.

Valorant Nedir?

Valorant, 5vs5 oynanan bir taktiksel FPS oyunudur. Oyunda bir tarafın amacı bomba (spike) kurup patlatmaya çalışmak iken karşı tarafın amacı ise bu bombayı kurdurtmamaya, kurulsa dahi patlamadan imha etmeye çalışmaktır. Başarılı olan takım hanesine 1 puan kazandırır.  Bunun yanı sıra bir takım diğer takımda yer alan tüm oyuncuları öldürürse yine puan kazanmaktadır. Eğer herhangi bir bomba kurulumu olmazsa ve iki takımdan da yaşayan oyuncu kalırsa maç süresi bittiğinde bomba imha ekibi 1 puan kazanır. Oyunda toplam 25 tur bulunmaktadır, 13 sayı toplayan ilk takım oyunu kazanır.

Oyununun gerek haritaları gerekse müzikleri oyuncuların beğenisini kazanmıştır.

Valorant VP Nedir?

Valorant VP, oyun içerisindeki markette harcama yapabileceğiniz bir para birimidir. Ücretsiz olarak elde edemezsiniz. Bunun için VP satın alımı yapmanız gerekmektedir. VP’nin açılımı ise Valorant Points’dir. Tezgamepin farkıyla güvenli ve hızlı bir şekilde VP satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant VP Ne İşe Yarar?

Valorant VP ile yeni silahlar veya yeni karakterler alabilirsiniz. Ayrıca karakterleriniz için ve silahlarınız için çeşitli özelleştirmeler de satın alabilirsiniz. Bu sayede silahlarınız ve karakterleriniz rakip oyunculardan daha güzel gözükecektir.

Valorant VP Ücretleri

Valorant VP için sitemizde şu anda 6 adet VP paketi bulunmaktadır. Bunlar; 175VP, 740VP, 1450VP, 2850VP, 5250VP ve 8500 VP’dir. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Valorant hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yüksek
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo e8400 veya eşdeğer
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 4000
 • Depolama: 30 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i3-4150 veya eşdeğer
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 veya eşdeğer
 • Depolama: 30 GB boş alan

Not: Bu sistem gereksinimleri, oyunun en iyi performansı elde etmek için önerilen seviyedir. Oyun, daha düşük sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarlarda da çalışabilir ancak performans düşebilir.

Valorant, taktiksel bir first-person shooter oyunudur ve 5 karşı 5 arasında oynanır. Oyuncular, özel yetenekleri kullanarak taktikler geliştirmek için çalışırlar. Oyun, birçok farklı harita ve modda oynanabilir.

Oyunun temel özellikleri arasında, çeşitli silah ve yetenek seçenekleri, gerçek zamanlı taktik planlaması ve çoklu oyuncu desteği bulunmaktadır. Oyunun amacı, rakipleri öldürmek ve bombayı rakip takımın bölgesine yerleştirmektir. Oyuncularda, silah kullanımı, hareket ve taktik becerileri ile özel yetenekleri kullanarak takımının kazanmasını sağlamak için çalışmaları gerekir.

Oyun, "Attackers" ve "Defenders" olarak iki takımdan oluşur. Saldırı takımı, bombayı rakip takımın bölgesine yerleştirmek için çalışırken, savunma takımı, bombayı korumak için çalışır. Her round sonunda takımlar değişir ve oyuncularda farklı rollere girerler.

Valorant VP ise oyun içi bir para birimidir. VP oyun içinde özel eşyalar, kostümler ve diğer öğeler satın almak için kullanılır. VP oyun içinde kazanılabilecek veya gerçek para ile satın alınabilecektir. Valorant VP satın almak için tıklayın!

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}