• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
Steam Cüzdan Kodu 20 TL
Stok
Bonus
$1.10
Steam Cüzdan Kodu 50 TL
Stok
Bonus
$2.73
Steam Cüzdan Kodu 100 TL
Stok
Bonus
$5.45
Steam Cüzdan Kodu 200 TL
Stok
Bonus
$10.75
Steam Cüzdan Kodu 250 TL
Stok
Bonus
$13.37
Steam Cüzdan Kodu 300 TL
Stok
Bonus
$16.52

Steam Cüzdan Kodu Al

Steam cüzdan kodu satın almak istiyorsanız bunu Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken cüzdan kodu miktarınızı seçip satın almak!

Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmakla beraber çok fazla güven problemi yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Steam

2003 yılında Valve Şirketi tarafında yayınlanan Steam, bünyesinde 30.000 den fazla oyun barındırmaktadır. Steam’i Windows, macOS, Linux, İOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabilirsiniz. 2015 yılından itibaren Türk Lirası kullanılmaya başlanılmıştır

Steam Nedir?

Steam kısaca; oyun satın alabileceğiniz ve oyun içerisinde satın alma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir platformdur. Ayrıca bu platform üzerinden oynadığınız oyunları değerlendirebilir ve oyun hakkında makaleleri okuyabilirsiniz. Steam’in en öne çıkan özellikleri arkadaşlık ve topluluk pazarı sistemidir. Arkadaşlık sistemi ile Steam üzerinden oynadığınız oyunlarda kolaylıkla birbirinizi davet edebilirsiniz. Topluluk pazarı sisteminde ise oyun içerisinde kazandığınız çeşitli itemleri satışa sunabilirsiniz.

Steam’de aslında sadece oyun yoktur. Bunun yanı sıra eklenti paketleri ve programlar da mevcuttur.

Ayrıca Steam’in en büyük avantajlarından birisi de bulut (cloud) sistemine sahip olmasıdır. Bulut sistemi sayesinde oyunlarda kat etmiş olduğunuz ilerlemeler Steam’in sunucularında barındırılır. Bu sayede hangi bilgisayardan girerseniz girin oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam’in kendi bünyesinde harcayabileceğiniz bir bakiye sistemi mevcuttur. Steam cüzdan kodları ile hesabınıza ekstra bakiye ekleyebilirsiniz. Alacağınız cüzdan kodları Türk Lirası cinsindendir.

Steam Cüzdan Ne İşe Yarar?

Steam cüzdan ile Steam içerisinde oyunlar satın alabilir, oyun içerisinde çeşitli item alışverişleri yapabilir, oyuna özel DLC paketleri satın alabilir veya arkadaşlarınıza oyun-DLC paketi hediye edebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Ücretleri

Steam cüzdan kodu için sitemizde şu anda 4 adet paket bulunmaktadır. Bunlar; 10TL, 20TL, 50TL, 100TL. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Steam hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
Tezgamepin