Tezgamepin
Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler? Satın almadan önce canlı desteğe bağlanarak hesabınızın sınırlı olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Sınırlı hesaplara yükleme yapılamamaktadır. Eğer hesabınız sınırlı ise epin kısmından satın alım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hesap kontrol ettirilmediği takdirde para iadesi söz konusu değildir. Hesap sı devamı
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
PUBG Mobile 30 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$0.43
%16
$0.36
PUBG Mobile 63 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$0.85
%16
$0.71
PUBG Mobile 340 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$4.25
%16
$3.57
PUBG Mobile 690 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$8.50
%16
$7.14
PUBG Mobile 1875 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$21.25
%16
$17.85
PUBG Mobile 4000 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$42.50
%19
$34.43
PUBG Mobile 8400 UC
Sadece Türkiye
Stok
Bonus
$85.01
%19
$68.86

PUBG Mobile UC Nedir ?

Pubg Son yılların gözde oyunu olarak dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Pubg Bilgisayar üzerinden oynanmasının dışında Mobil kullanıcılar tarafından da Pubg Mobile sürümü ile oynanmakta, Pubg Takımlar halinde veya kişisel olarak tek başınıza da oyun oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunda karakterlerin gelişimi , silahların geliştirilmesi, kıyafet, sandık ve diğer malzemelerin hem alımı hemde geliştirilmesi için Pubg UC kullanılmakta. Oyuncular Pubg UC satın alarak hesaplarını dahada güçlendirmekte.

ROYAL PASS NEDİR ?

Pubg royal pass sistemi Sezonluk olup her sezon yenilenen bir etkinliktir, Sezon boyunca Royal pass görevlerini yapıp çeşitli hediyeler , çantalar, silah ve silah skinleri alabilirsiniz ayrıca Royal pass sıralamasına girmektesiniz. Royal pass Elite ve Normal olarak iki çeşidi bulunmakta. Royal pass alan oyuncular diğer oyunculara özel kendi görevlerini yapıyor bunun sonucunda da özel olarak çeşitli hediyeler kazanmakta. Oyuna girişte Royal pass seviyeniz oyun girişinde belirmekte diğer oyuncular bunu görmekte ayrıca oyun uçağını kendi uçak skininiz ile kaplıyor. Hesabınızı royal pass ‘a yükseltmek için Hemen PUBG UC alıp yükseltebilirsiniz. Ortalama 600 uc ile hesabınızı royal pass’a yükseltebilir bu özel ödül ve görevlerden yararlanabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Nasıl alınır? Pubg Mobile Uc satın almak için bir çok yöntem mevcut, Kredi kartınız varsa Kredi kartıyla veya banka kartlarınız ile alım sağlayabilirsiniz, Havale/eft ve kredi kartına taksit yöntemi ile de Pubg Mobile Uc satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Unknown Cash UC Nasıl Alınır?

Alt kısımda gördüğünüz paketlerden herhangi birini satın aldıktan sonra ortalama 1-48 saat arasında hesabınıza yüklenir. Satın alım yaptıktan sonra canlı desteğe bağlanarak ortalama teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Satın almadan önce canlı desteğe bağlanarak hesabınızın sınırlı olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Sınırlı hesaplara yükleme yapılamamaktadır. Eğer hesabınız sınırlı ise epin kısmından satın alım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hesap kontrol ettirilmediği takdirde para iadesi söz konusu değildir.

Hesap sınırı kontrol ettirmeden sipariş veren kişiler epin kategorisinden alışveriş yapabilirler. İade talebi durumda %5 kesinti yapılacaktır. (Örn: 1215 UC alıp sınıra takılan müşteri iade talep ettiğinde 76 TL geri ödeme alacaktır)

23:59' dan sonra verilecek siparişler ertesi gün 10:00 ' Dan itibaren işlem görmeye başlayacaktır.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}