POINT BLANK 2010 yılının Ekim ayında Koreli şirket Zepetto Games tarafından piyasaya sürülen Point Blank coşkusu sizleri bekliyor. MMOFPS türünde olan Point Blank, içinde barındırdığı kendine has özellikleriyle kullanıcılarının başını döndürüp, aksiyon dolu bir macera sunuyor. Oyun içerisinde Free Rebels ve Ct Force olmak üzere iki karşıt grup bulunuyor. Var devamı
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Galeri
  • Nasıl Yüklenir?
Point Blank 900 TG
Sipariş vermeden önce stok sorun.
Stok
Bonus
$0.74
%5.5
$0.70
Point Blank 1800 TG
Sipariş vermeden önce stok sorun.
Stok
Bonus
$1.48
%5.5
$1.40
Point Blank 4500 TG
Sipariş vermeden önce stok sorun.
Stok
Bonus
$3.59
%5.5
$3.39
Point Blank 10400 TG (%4 Bonus)
Sipariş vermeden önce stok sorun.
Stok
Bonus
$7.86
%5.5
$7.43
Point Blank 21000 TG (%5 Bonus)
Sipariş vermeden önce stok sorun.
Stok
Bonus
$15.47
%5.5
$14.62

Point Blank TG Satın Al

 Point Blank TG satın almak istiyorsanız bunu Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken TG miktarınızı seçip satın almak!

Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmakla beraber çok fazla güven problemi yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Point Blank

Point Blank, ilk olarak 2008 yılında Güney Kore ülkesinde piyasaya çıkmıştır. Ardından 2010 yılında ise Türkiye’ye gelen Point Blank, o günden bugüne kadar aktif olarak oynanmaktadır. Zepetto şirketi tarafından geliştirilen Point Blank Türkiye ve Azerbaycan’da Ninfinity Games tarafından yayınlanmaktadır. Oyunun tamamen Türkçe olması (seslendirmeler dahi) Türk oyuncuların dikkatini oldukça çekmiştir. Point Blank’ın en çok sevilen özelliklerinden birisi de rütbe sistemidir. Oyundaki en küçük rütbe Askeri Öğrenci iken en üst rütbe ise Genel Kurmay Başkanı’dır.

Point Blank Nedir?

Point Blank, online olarak oynayabileceğiniz bir FPS (birinci şahıs nişancı) oyunudur. Oyunda iki taraf vardır, bunlar; CT-Force ve Free Rebels’dir. Free Rebels takımı haklarını arayan azınlıklar olarak bilinmektedir. CT-Force takımın amacı ise bu azınlıklara karşı mücadele vermektir.

Point Blank TG Nedir?

Ponit Blank TG, oyun içerisinde yer alan markette alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir para birimidir. TG’nin açılımı ise Tam Gold demektir. Bu para birimini ücretsiz olarak tedarik edemezsiniz, satın almanız gerekmektedir. Point Blank yetkili satıcısı olarak Tezgamepin aracılığıyla Point Blank TG satın alım işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Point Blank TG Ne İşe Yarar?

Point Blank TG ile karakterleriniz ve silahlarınız için çeşitli özelleştirmeler (skin) alabilirsiniz. Bundan daha önemlisi ise hesabınız için çeşitli silahlar ve sizi diğer rakiplerinizden öne çıkaran ekstra özellikler ve itemler alabilirsiniz. Oyun içerisinde bir çok silah, desen ve kasa bulunmaktadır.

Point Blank TG Ücretleri

Point Blank için sitemizde şu anda 5 adet paket bulunmaktadır. Bunlar; 900TG, 1800TG, 4500TG, 10400TG ve 21000TG’dir. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.
Point Blank oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
Tezgamepin