Tezgamepin
POINT BLANK 2010 yılının Ekim ayında Koreli şirket Zepetto Games tarafından piyasaya sürülen Point Blank coşkusu sizleri bekliyor. MMOFPS türünde olan Point Blank, içinde barındırdığı kendine has özellikleriyle kullanıcılarının başını döndürüp, aksiyon dolu bir macera sunuyor. Oyun içerisinde Free Rebels ve Ct Force olmak üzere iki karşıt grup bulunuyor. Var devamı
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Galeri
  • Nasıl Yüklenir?
Point Blank 900 TG
Stok
Bonus
50
₺5,00
Point Blank 1800 TG
Stok
Bonus
100
₺10,00
%3
₺9,70
Point Blank 4500 TG
Stok
Bonus
250
₺25,00
%3
₺24,25
Point Blank 10400 TG (%4 Bonus)
Stok
Bonus
500
₺55,00
%5
₺52,25
Point Blank 21000 TG (%5 Bonus)
Stok
Bonus
800
₺110,00
%5
₺104,50

POINT BLANK


2010 yılının Ekim ayında Koreli şirket Zepetto Games tarafından piyasaya sürülen Point Blank coşkusu sizleri bekliyor. MMOFPS türünde olan Point Blank, içinde barındırdığı kendine has özellikleriyle kullanıcılarının başını döndürüp, aksiyon dolu bir macera sunuyor. 


Oyun içerisinde Free Rebels ve Ct Force olmak üzere iki karşıt grup bulunuyor. Var olan düzene ve sisteme karşı asi ve özgürlükçü bir tutum sergileyen Free Rebels’in en büyük düşmanı elbette ki Ct Force takımı. 
Oyundaki en dikkat çekici özelliklerden biri de elbette ki rütbe sistemi. Gerçekten de tıpkı bir askeri sistem gibi savaştıkça ve deneyim kazandıkça rütbeniz yükseliyor. Bu sayede kendi takım arkadaşlarınıza merhametinizi sunarken düşmanlarınıza karşı ise korkunç bir üstünlük kuruyorsunuz.


Hızlıca rütbe yükselmek istiyorsanız elbette ki oyun içindeki görev kartlarını dikkate almalı, verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Yerine getirdiğiniz görevlerden alacağınız ekstra Xp puanları oyun içinde daha kolay ve daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır. 


Point Blank Macerası seni bekliyor.

En ucuz fiyatlar ve güvenilir hizmet kalitesi ile TG sadece Tezgamepin adresinde. Sen de hemen satın al hesabını ekle.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}