Tezgamepin
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
30 Ejder Parası
Stok
Bonus
$0.48
%5
$0.45
60 Ejder Parası
Stok
Bonus
$0.96
%5
$0.91
180 Ejder Parası
Stok
Bonus
$2.39
%5
$2.27
450 Ejder Parası
Stok
Bonus
$4.78
%5
$4.54
1275 Ejder Parası
Stok
Bonus
$11.95
%5
$11.36
3000 Ejder Parası
Stok
Bonus
$23.91
%5
$22.71

Metin 2 Ejder Parası (EP) Satın Al

 Metin 2 EP satın almak istiyorsanız bu işlemi Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken EP miktarınızı seçip satın almak!

 Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmaktadır. Bununla beraber çok fazla güven problemi de yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Metin 2

Metin 2, ilk olarak Ymir Entertainment tarafından 2005 yılında Kore’de piyasaya çıkmıştır. Hemen 1 yıl sonra ise Gameforge 4D GmbH firmasına satılmıştır. Gameforge 4D GmbH firması Metin 2’yi 17 dile çevirerek oyunu tam anlamıyla Dünya’ya sunmuştur. Metin 2, şimdiye kadar en çok bilinen ve en çok oynanan MMORPG  rol yapma oyunudur. Günümüzde ise halen popülerliği devam etmektedir.

Metin 2 Nedir?

Metin 2, senaryo olarak 3 büyük imparatorluğun savaşını anlatmaktadır. Bu imparatorlukların adı; Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu ve Shinsoo İmparatorluğudur. Oyundaki amaç ise savaşarak karakterimizi güçlendirmektir. Tüm oyuncular oyuna ilk başladığı zaman kendi karakterlerini oluştururlar. Bu karakteri oluştururken oyuncudan bir sınıf belirlenmesi istenilir. Bu sınıflar ise; Savaşçı, Ninja, Sura, Şaman ve Lycan’dır.

Metin 2 EP Nedir?

Metin 2 EP, oyun içerisinde yer alan markette alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir para birimidir. EP’nin açılımı ise Ejder Parasıdır. Bu para birimini ücretsiz olarak tedarik edemezsiniz, satın almanız gerekmektedir. Tezgamepin aracılığıyla Metin 2 EP satın alım işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Metin 2 EP Ne İşe Yarar?

Metin 2 EP ile diğer rakiplerinizden öne çıkaran ekstra özellikler ve itemler alabilirsiniz. Bu itemler ile karakterinizi güçlendirebilir, daha kolay seviye atlayabilir veya çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde evlenmek için gerekli olan ekipmanları da EP ile satın almaktasınız.

Metin 2 EP Ücretleri

Metin 2 için sitemizde şu anda 6 adet paket bulunmaktadır. Bunlar; 30EP, 60EP, 180EP, 450EP, 1275EP ve 3000EP’dir. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Metin2 oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}