Tezgamepin

Lütfen Dikkat

-Tezgamepin üye bilgileriniz ve şifreleriniz size özeldir. Kesinlikle bu bilgileri paylaşmayınız. 
-Tezgamepin şirketi sizden sosyal medya mecralarından(facebook,twiter ve instagram gb), telefondan ve canlı destekten hiçbir kişisel bilginizi istemez. Sizden bu bilgileri isteyen kesinlikle sizi dolandırmaya çalışan biridir. Hiçbir bilginizi paylaşmayınız.
-Tezgamepin sitesinde para bozdurma, nakit ödeme işlemi yapılmaz, hediye kazandınız gibi mesajlar göndermez. Bunu size söyleyenlere kesinlikle inanmayınız.
-Sizden habersiz telefonunuza gelen SMS şifresi, güvenlik kodu, alışveriş çeki gibi mesajlara inanıp bu bilgileri kimseyle paylaşmayınız. 
-Twiter, instagram ve facebook gibi yerlerden sizinle iletişime gecen en yakın arkadaşınız olsa bile bilgilerinizi asla paylaşmayınız. Arkadaşınızın sosyal hesabı çalınmış olabilir ve sizi biri kandırıyor olabilir. 
-Tezgamepin Canlı destek hattımız 7-24 aktiftir. Yukarıdaki şüpheli işlemlerden herhangi biri basınıza gelirse bizden bilgi almadan kesinlikle onay vermeyiniz.
Saygılarımızla... 

Önemli  : 

Sitemizi kullanarak bizimle iş yaptıklarını söyleyerek sizlere mesaj gönderiyorlar bu mesajlara onay vermeyin aşağıdaki bırakacağım site tespit edebildğimiz sitelerden bir tanesi başka sitelerde olabilir bu tür sitelere dikkat edin dolandırılmayın.

https://www.oneepin.com/

http://zirvegame.com/

https://www.mobilfors.com/