Tezgamepin

League of Legends Sana Özel Mağaza Aktif!

League of Legends Sana Özel Mağaza Aktif!
Mağaza'da birbirinden güzel indirimler sizleri bekliyor, detaylar makalede.
Riot Games etkinlikleri tam gaz devam ediyor! Geçtiğimiz günlerde League of Legends için getirilen yeni 10.20 yamasnın ardından Sana Özel Mağaza oyuna geri döndü. Mağaza içerisinde birbirinden özel ve eşi bulunmayan kostümler sizleri bekliyor olacak ve fiyatlar indirimli olarak oyunculara sunulacak. Mağaza içerisinde resmi olarak satışı yapılmayan kostümleri görürseniz şaşırmayın, bu normal bir durum!

Sanal Özel Mağaza Nedir?

Sana Özel Mağaza Riot Games'in getirdiği kullanıcı dostu bir sistemdir. Bu sistem ile kendinize ait mağazada sadece size ait özel fiyatlandırmalar ile RP karşılığında oldukça indirimli efsane kostümlere en uygun şekilde erişmenizi sağlar. Hatta o kadar güzel ve kullanışlı bir sistemdir ki bu mağazada eğer kostümün şampiyonuna sahip değilseniz aynı oranda indirim şampiyon için de geçerli olur ve hem şampiyonu hem de kostümü aynı indirim oranı ile satın almış olursunuz. Aşağıda sana özel mağazanın örnek görüntüsünü görebilirsiniz;

FOXNGAME
( Not: Yukarıda görüntülediğiniz görsel sadece bir örnektir. Teklifler her hesaba özeldir ve her hesap için farklı kostümler ve indirim oranları sunulmaktadır. )

Sanal Özel Mağaza için tekliflerin bitiş tarihi 9 Kasım, saat 20:00 GMT +3'e kadar geçerlidir. Hadi durma ve birbirinden güzel kostümleri, şampiyonları indirimli olarak yakala. Beğendiğin bir kostüm olursa fiyatlar pahalı diye üzülme Riot Games indirimli olarak sana bunu sunuyor. Peki Riot Games'in sunduğu indirim haricinde tezgamepin.com olarak bizler de size indirim sunuyoruz deseydik? Evet sitemiz üzerinden RP satın alarak kostümlerin indirimlerine ek olarak %12 indirimli RP satın alıp daha da uygun fiyatlara kostümlere ve şampiyonlara erişebilirsiniz.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!