Tezgamepin
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
Google Play 25 TL
Stok
Bonus
$1.39
%3
$1.35
Google Play 50 TL
Stok
Bonus
$2.79
%3
$2.71
Google Play 100 TL
Stok
Bonus
$5.58
%3
$5.41
Google Play 250 TL
Stok
Bonus
$13.95
%3
$13.53
Google Play 500 TL
Stok
Bonus
$27.89
%3
$27.06
Google Play 1000 TL
Stok
Bonus
$55.79
%3
$54.11

Google Play Cüzdan Kodu Al

Google Play Cüzdan Kodu satın almak istiyorsanız bunu Tezgamepin farkıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken cüzdan kodu miktarınızı seçip satın almak!

 Günümüzde birçok e-pin sitesi bulunmakla beraber çok fazla güven problemi yaşanmaktadır. Tezgamepin ile güvenli ödeme yapabilir, ardından ürününüzü anında teslim alabilirsiniz! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Google Play

Google Play, ilk olarak 2008 yılında Android işletim sistemli cihazlar için uygulama yükleme platformu olarak yayınlanmıştır. Piyasaya “Android Market” adıyla çıkış yapan Google Play, daha sonra Android işletim sisteminin Google altyapısına geçmesi ile beraber adı “Google Play Store” olarak değişmiştir. Bu değişiklikten birkaç yıl sonra da ismi “Play Store” olarak güncellenmiştir. Son güncel sürümü ise 19 Haziran 2020 tarihinde yayınlanmıştır.

Google Play Nedir?

Google Play kısaca; telefon, tablet ve akıllı televizyon gibi cihazlarda uygulama yükleme platformudur.  Android işletim sisteminde geniş kapsamlı olup; İOS işletmesine sahip cihazlarda ise yalnızca kitaplar, filmler, TV şovları ve müzik uygulamalarında geçerlidir. Google Play, bünyesinde çok geniş alanda hizmet vermektedir. Örneğin; oyun, sosyal medya uygulamaları, kitap, film uygulamaları vs. İçerisinde 2 milyondan fazla uygulama barınmaktadır.

Google Play Cüzdan Kodu Nedir?

 Google Play bünyesinde harcayabileceğiniz bir bakiye sistemi mevcuttur. Google Play cüzdan kodları ile bu bakiyenize ekstra para ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz bu bakiyeyi Google Play içerisinden harcayabilirsiniz.  Tezgamepin ile hızlı ve güvenli bir şekilde Google Plau cüzdan kodu satın alımı yapabilirsiniz.

Google Play Cüzdan Kodu Ne İşe Yarar?

Google Play cüzdan kodu, Google Play içerisinde yer alan ücretli uygulama, film ve kitapları satın almak için kullanıldığı gibi Google Play üzerinden indirilen oyun-uygulama içerisindeki satın alma işlemlerinde de kullanılmaktadır.

Google Play Cüzdan Kodu Ücretleri

Google Play Cüzdan Kodu için sitemizde şu anda 3 adet paket bulunmaktadır. Bunlar; 25TL, 50TL, 100TL. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için yukarıda yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Google Play hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
{{comment.user | uppercase}}
{{ comment.createdOn }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}